Časté dotazy

1. Jak to u Vás funguje?

Pokud Vás zaujaly naše služby nebo výrobky, stačí se nám ozvat - buďto přes kontaktní formulář, nebo náš Facebook nebo telefonicky či osobně u nás na dílně v Kunčicích u Nechanic - jsme k zastižení kdykoli a kdekoli. 

2. Co všechno vyrábíte?

Všechno = Veškeré kovové konstrukce. Vždy se snažíme zrealizovat Vaše představy. Nejprve vytvoříme návrh, který s Vámi budeme konzultovat, aby Vám vše vyhovovalo. Fantazii meze neklademe. Pokud máte nápad, společně jej zrealizujeme. Tradičně vyrábíme brány, branky, zábradlí, mříže, kovové zabezpečení na okna či dveře, vrata, rošty,... Máte-li jiné požadavky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vaše nápady vyhotovíme a přidáme do naší nabídky. 

3. Jak dlouho trvá zakázka?

Výroba zakázky je individuální dle velikosti, množství a náročnosti. Menší zakázky zvládneme přibližně do týdne po Vašem schválení návrhu. Veškeré náklady a časový odhad Vám sdělíme předem.

4. Proč si mám vybrat zrovna vás?

Naše firma si zakládá na kvalitě a preciznosti. Zakázkové zámečnictví, které nabízíme, je z kvalitních materiálů od 3mm tloušťky a výš. Výsledný produkt je tedy pevný a při správném ošetření vydrží až 50 let. U nás garantujeme kvalitu našich výrobků a nabízíme jak jejich pravidelnou kontrolu, tak i případnou opravu.